Rubriky:

Itálie

O bývalého sparťana Kucku má eminentní zájem Inter Milán

7. srpna 2011 13:53 - MILÁN

O bývalého sparťanského fotbalového záložníka Juraje Kucku, který v lednu tohoto roku zamířil z Letné do Janova, má eminentní zájem slavný Inter Milán. Kanál Sky Sport 24 informoval, že jednání mezi oběma italskými kluby spějí kupředu a v brzké době by se přestup slovenského hráče mohl uzavřít.

 

Robert Zolles, Reuters

Čtyřiadvacetiletý Kucka by však na San Siro neměl zamířit již teď v létě. Součástí obchodu by se měl stát fakt, že milánský klub by získal polovinu vlastnického práva na hráče, ten by však ještě tuto sezónu zůstal v Janově.

Janované by pak rádi z Interu získali i makedonského útočníka Gorana Panděva, který nedostává v Interu tolik herního prostoru. Jeho příchod by však měl být na tom Kuckově nezávislý.

Kucka přišel do Sparty před sezónou 2009/10 ze slovenského Ružomberoku na doporučení současného kouče české reprezentace Michala Bílka, který tehdy slovenský klub vedl. Za letenské odehrál v lize 45 zápasů, ve kterých zaznamenal 11 branek. V lednu letošního roku pak zamířil do Janova, se kterým podepsal smlouvu na 4,5 roku. Kucka je členem slovenské reprezentace, se kterou nechyběl na loňském mistrovství světa v JAR.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..