Neapol - Janov 2:1Neapol si po výhře nad Janovem upevnila třetí místo

Řím

Fotbalisté Neapole porazili v dohrávce 20. kola italské ligy FC Janov 2:1 a na třetím místě tabulky, které zajišťuje start v předkole Ligy mistrů, mají dvoubodový náskok před čtvrtým Laziem Řím a pátou Sampdorií. O výhře domácích rozhodl dvěma góly Gonzalo Higuaín.

Neapolský útočník Gonzalo Higuaín (vpravo) slaví se záložníkem Markem Hamšíkem gól v síti FC Janov v dohrávce 20. kola italské ligy.

Argentinský útočník se poprvé trefil v sedmé minutě a po vyrovnání Iaga Falquého přidal druhou branku v 75. minutě z penalty. Pro Neapol tak zařídil čtvrtou výhru z posledních pěti zápasů a Janov naopak odsoudil k šestému utkání bez vítězství (2 remízy, 4 prohry).

Higuaín se navíc s dvanácti zásahy osamostatnil na druhém místě pořadí střelců a na vedoucího krajana Carlose Téveze z Juventusu ztrácí jediný gól.