Rubriky:

1. liga

Plzeňské fotbalisty posílí Róth s Petrželou

2. ledna 2007 12:43 - PLZEŇ

Se dvěma novými posilami do zálohy vyrukuje do jarní části fotbalové ligy plzeňský fotbalový klub. Do Viktorie přichází ze Slovácka na přestup maďarský středopolař Ferenc Róth, který by měl v nejbližších dnech v Plzni podepsat dvouletou smlouvu s roční opcí. Na západ Čech míří ze Sparty na půlroční hostování také někdejší reprezentant do jednadvaceti let Milan Petržela, jenž strávil podzim na angažmá v Jablonci.

 

Sport.cz

ČTK to řekl prezident plzeňského klubu Ladislav Valášek. S příchody Rótha a Petržely ale čilý pohyb v plzeňském týmu nekončí. Do mužstva by ze Slovácka mohl přijít také útočník Pavel Malcharek.

Západočeši by ze Sparty ještě rádi získali tvořivého záložníka, v zákulisí se mluví o tom, že by jím mohl být Slovák Karol Kisel, který na Letné pod trenérem Michalem Bílkem v závěru podzimní části nedostával mnoho příležitostí.

Z Plzně naopak zřejmě odejdou brankáři Ján Mucha s Martinem Ticháčkem. O Slováka Muchu má zájem Trnava, o Ticháčka zase stojí Sokolov. Už na konci prosince z Plzně do řeckého prvoligového klubu Škoda Xanthi přestoupil obránce reprezentační jednadvacítky Martin Knakal.

Plzeňští fotbalisté zahájí zimní přípravu ve středu, vzápětí v německém Ingolstadtu absolvují halový turnaj.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..