Mladá Boleslav nastřílela v přípravě Dukle čtyři branky

MLADÁ BOLESLAV

Domácí fotbalisté Mladé Boleslavi porazili ve středečním přípravném utkání druholigovou Duklu Praha přesvědčivě 4:1. Zápas se hrál na přírodním trávníku bývalé hlavní plochy areálu Městského stadiónu.

V úvodní čtvrthodině se většina boleslavských akcí utopila v nepřesnostech, a tak se branky diváci dočkali až ve 27. minutě, když se po Kalinově akci z levé strany prosadil Mendy. Za dvě minuty ale vyrovnal bývalý hráč domácích Kulvajt. Vybíhajícího Pižanowského překonal poté, co dostal za obranu přihrávku od Nečase, který je v Dukle na hostování právě z Mladé Boleslavi.

Ještě do přestávky ale prostřelil chumel bránících hostů Rolko a po hodině hry přidal třetí gól Táborský. Deset minut před koncem stanovil konečné skóre vlastním gólem Kuděla.

Mladá Boleslav - Dukla Praha 4:1 (2:1)
Branky: 27. A. Mendy, 42. Rolko, 63. Táborský, 80. vlastní Kuděla - 31. Kulvajt. Rozhodčí: Drábek. Diváci: 220.
Sestava Mladé Boleslavi: Pižanowski (46. Miller) - Procházka, Rolko (59. Ševinský), Kopic, Kalina - Dittrich (46. Řezníček), Táborský (64. Hrdlička), Hodúr (64. Holub), Poláček (55. Vaněček) - Kysela, A. Mendy (63. Sedláček, 71. Mašek).