Fotbalisté Jablonce prohráli na Kypru gólem z první minuty

LARNAKA

Fotbalisté Jablonce se rozloučili s herním soustředěním na Kypru porážkou 0:1 s patnáctým týmem bulharské ligy Vihrenem Sandanski. Jedinou branku nepříliš pohledného utkání vstřelil soupeř už v první minutě.

DEFAULT TITLE

Zápas mezi dvěma kandidáty na sestup v ligových soutěžích nabídl celou řadu nepřesností, z nichž vybočila snad jen dalekonosná střela bulharského týmu, která hned v úvodu skončila na zády gólmana Špita.

Silný vítr jinak znemožňoval kombinační hru a komplikoval Severočechům snahu o vyrovnání. Trenér František Komňacký dal šanci všem hráčům, do druhé půle nastoupilo deset čerstvých fotbalistů.

FK Jablonec 97 - PFC Vihren Sandanski 0:1 (0:1)
Sestava Jablonce:
I. poločas: Špit - Zábojník, Huber, Fukal, Hamouz - Žofčák, Loučka, Klapka, Haurdič - Straka, Fujerik.
II. poločas: Bobok - Laciga, Huber, Krejčí, Adam - Michálek, Eliáš, Vošáhlík, Baranek - Necid, Mešanovič.