Rubriky:

1. liga

Trenér Rada zaplatí za nesportovní chování 30 000 korun

24. dubna 2008 19:21 - PRAHA

Teplický trenér Petr Rada dostal od disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu pokutu 30 000 korun za nesportovní chování. Impulzivní kouč se provinil 6. dubna v utkání 24. kola ligy se Sigmou Olomouc, když se během zápasu pustil v prostoru střídaček do ostré slovní výměny s jedním z diváků na tribuně. O výsledcích jednání disciplinárky informoval sekretář Jaroslav Landa.

 

archiv

Komise zastavila před víkendovým 27. kolem nejvyšší soutěže činnost na jeden zápas mosteckému Petru Loosovi, který byl v předchozím duelu se Spartou vyloučen bez předchozího napomenutí za stažení soupeře mířícího na branku. Kvůli čtyřem žlutým kartám vynechají nejbližší zápas i Lukáš Killar z Kladna, dalšího celku akutně ohroženého sestupem, a také sparťan Daniel Kolář.

Ve druhé lize dostali dvouzápasové tresty Tomáš Dadák z HFK Olomouc a Lukáš Nechvátal z Příbrami, poloviční distanc mají Marek Nešpor z Krče za vyloučení a za čtyři žluté karty fulnečtí Miroslav Král a Radek Slončík, Pavel Džuban z Ústí nad Labem, Tomáš Haniak z Čáslavi, vítkovický Tomáš Mikulenka a Jiří Vít z Hradce Králové.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..