Rubriky:

1. liga

Kladenští fotbalisté zahájili letní přípravu na kolech

22. června 2009 20:19 - KLADNO

Fotbalisté Kladna v pondělí začali letní přípravu na novou sezónu a na první trénink se vydali na kolech. Kouč Martin Hřídel přivítal prakticky totožný kádr, s nímž Středočeši odehráli ligové jaro, klub opustila pouze trojice Pavel Drsek, Jiří Šisler a David Bartek.

Trenérům se hlásili také mladíci z B-týmu Martin Samek a Jaroslav Chalupa, po půl roce se o ligovou šanci opět popere Lukáš Dvořák z Vlašimi. Netrénoval jen bek Jan Procházka, který stále léčí zranění achilovky z minulé sezony.

"O dalších hráčích jednáme, určitě ještě někdo přijde," řekl na klubovém webu druhý z kladenských trenérů Stanislav Hejkal. Spolu s Hřídelem zařadili do první fáze přípravy i cyklistiku. "Dopoledne budeme trénovat na hřišti, odpoledne na kolech," uvedl Hřídel.

Jeho svěřenci budou využívat travnatou plochu v Kamenných Žehrovicích, kde dnes absolvovali také první lehčí trénink. "Byl jako pokaždé na úvod přípravy krátký, hlavně jsme si zahráli a dostali se po třech týdnech zase do pohybu. Příště už to bude ostřejší," dodal Hřídel.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..