Rubriky:

1. liga

Šok pro Slavii, na půl roku přišla o zraněného Hlouška

4. března 2010 18:59 - MNICHOV/PRAHA

Slávistický fotbalista Adam Hloušek má přetržené zkřížené kolenní vazy a svému klubu i české reprezentaci bude zhruba půl roku chybět. Vážné zranění odhalila prohlídka, kterou fotbalista absolvoval v Mnichově u vyhlášeného specialisty Hanse-Wilhelma Müllera-Wohlfahrta. V pondělí se v Německu podrobí operaci. Oznámil to hráčův agent Pavel Paska ze společnosti ISM.

 

Michaela Říhová, Právo

Hloušek odkulhal už v prvním poločase sobotního ligového duelu proti Bohemians Praha, ale první odhady nenaznačovaly, že zranění bude tak vážné. "Čtvrteční prohlídka ukázala, že došlo k přetržení předního vazu a v pondělí se Adam podrobí operaci. Následovat bude několikaměsíční rekonvalescence," vysvětlil manažer.

Fotbalista přijal zprávu se smutkem, tvrdá zimní příprava přijde vniveč. Přitom původně předpokládal, že půjde jen o problém s meniskem. "Jenže se ukázalo, že meniskus mám v pořádku, a problémem je přetržený přední zkřížený vaz," doplnil Hloušek na klubovém webu.

Jedenadvacetiletý Hloušek má za sebou strmý vzestup kariéry. Po loňském letním přestupu z Jablonce do Slavie se rychle zařadil mezi nejplatnější hráče českého mistra, vybojoval si i první reprezentační nominaci a ve středu měl hrát za národní tým ve Skotsku. V neděli se však musel ze srazu omluvit a slávistický kouč Karel Jarolím i jeho reprezentační kolega Michal Bílek ho budou postrádat nejméně do letní přestávky.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..