Rubriky:

1. liga

Fotbalovou Slavii nejspíš opustí i záložník Jaroslav Černý

4. prosince 2010 10:58 - PRAHA

Ve fotbalové Slavii končí i záložník Jaroslav Černý. Jednatřicetiletý středopolař sice od vedení pražského klubu dostal nabídku nové smlouvy, ale kvůli výrazně nižšímu platu ji nepodepíše. Černý to řekl v sobotním vydání deníku Sport.

 

Radek Petrášek, ČTK

Dosavadní smlouva vyprší Černému na konci prosince. Kouč Michal Petrouš sice o zkušeného záložníka projevil zájem a přál si, aby v týmu zůstal, fotbalista však upravené podmínky v návrhu nové smlouvy nepřijal.

"Pokud chtěl klub uplatnit opci, měl mi nabídnout stejnou smlouvu, jakou mám teď. Jenže nová smlouva byla daleko nižší, a to nešlo akceptovat. Nechtěl bych to konkrétně rozebírat, ale bylo to asi o třetinu," řekl Černý, který má nabídky z české ligy i ze zahraničí.

Doplnil, že v současné neradostné situaci Slavie odejít nechtěl, ale nevidí jinou cestu. "Je mně třicet jedna a člověk v tomto věku musí hledět také trochu na sebe. Kdyby to bylo akceptovatelné, tak bych se rozmýšlel, ovšem v tomto případě to nešlo," dodal hráč, který strávil ve Slavii tři roky a získal s ní dva mistrovské tituly.

Slavia se po podzimní části rozloučila s tuniskými záložníky Tijanim Belaidem a Hocinem Raguedem, nepočítá už ani s útočníkem Alešem Bestou. Petr Trapp dal kvůli dluhům ze strany klubu výpověď a rozhodl se obrátit na svazovou arbitrážní komisi.

Slavia podle Sportu v týdnu vyplatila hráčům část dlužných peněz v celkové výši deset milionů korun.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..