Rubriky:

1. liga

Trenér fotbalistů Brna Večeřa už nepočítá s Trousilem a Poláchem

20. prosince 2010 14:10 - BRNO

Trenér fotbalistů Zbrojovky Brno Karel Večeřa nepočítá pro jarní záchranářské boje v první lize s dvěma oporami týmu obráncem Janem Trousilem a středopolařem Tomášem Poláchem. Oběma hráčům dnes podle klubových stránek kouč a současně sportovní ředitel Večeřa oznámil, že si mohou hledat nové angažmá.

 

Igor Zehl, ČTK

Trousil má v Brně platnou smlouvu do konce roku 2011 a Polách do konce této sezony. "Dvě bývalé opory prvoligového mužstva v klubu končí v souvislosti se špatnými podzimními výkony i plánovaným omlazováním hráčského kádru," uvedly klubové stránky.

Přitom s čtyřiatřicetiletým Trousilem, který byl kapitánem týmu, uzavřelo vedení Zbrojovky před rokem dlouhodobou smlouvu. "Měli by mužstvo táhnout. Ale v poslední době tomu tak bohužel nebylo. Jejich výkony nebyly trvale na vysoké úrovni," zdůvodnil Večeřa svoje rozhodnutí.

Trousil zamířil do Brna v létě 2004 ze Slovácka, v brněnském dresu odehrál 158 ligových zápasů a dal v nich deset branek. Třiatřicetiletý Polách přišel do Brna rovněž ze Slovácka v létě 2006, v týmu Zbrojovky odehrál 113 zápasů a vstřelil 11 gólů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..