Rubriky:

1. liga

Kulič: Jednou jsme za bohy, podruhé za janky

4. dubna 2011 11:09 - MLADÁ BOLESLAV

Znovu se rozjeli. Marek Kulič, fotbalová protřelost sama, se rval o každý míč a přichystal góly boleslavským spoluhráčům, jejichž zásahy nepustily Olomouc ani na chvíli na třetí místo tabulky.

 

Radek Petrášek, ČTK

„Po dvou nepovedených zápasech to bylo moc potřeba,“ oddechl si Kulič, muž bitvy sousedů v horní polovině tabulky. „Dotáhli jsme se k Olomouci, Evropu klub vyhlásil jako cíl, jdeme za ním. Máme šanci i v domácím poháru, čeká nás sice Plzeň, ale dokážeme porazit každého, jsme nevyzpytatelní,“ přemítal.

Proč ta nevyrovnanost výkonů? „To kdybychom věděli,“ pousmál se. Ani začátek souboje s Olomoucí nebyl oslnivý. Diváci nespokojeně mumlali, gól před pauzou ale hosty zlomil. „Jednou hrajeme jako bozi a hned zase jako jankové,“ filozofoval Kulič po jednom z vydařenějších výkonů, který by mohl vést ke zreálnění pohárových cílů.
Minulý propadák s Libercem byl zapomenut. „V reprezentační pauze jsme to pořádně rozebrali, dělali jsme zbytečné chyby,“ připomínal Kulič.

Odmítal, že by páteční předehrávka kola byla i bojem o udržení pozice trenéra Karla Stannera. „Má důvěru vedení, žádné tlaky nebyly, o ničem nevím,“ tvrdil Kulič, který se s koučem v průběhu sezóny nepohodl.

Těžce nesl jeden z trenérových výroků ke způsobu přípravy. „Ale to je pryč,“ mávl rukou pětatřicetiletý kapitán, který musel úporně bojovat s mladíky o místo v základu. Během podzimu nezřídka marně. Proti Olomouci tým mocně popoháněl. „Byl to jeho nejlepší výkon za půl roku,“ vysekl Kuličovi poklonu Karel Stanner.

Václav Procházka, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..