Rubriky:

1. liga

Budějovice - Plzeň 0:0

Plzeň před Milánem: bez šťávy, bez výhry

23. září 2011 22:14 - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Bez šťávy, bez gólu, bez výhry. Plzeň při ligové zastávce na jihu Čech, poslední před pohárovým střetem s milánským gigantem, uhrála jen remízu s celkem ze dna tabulky nejvyšší domácí soutěže. Přitom na Českobudějovické vyrukovala v nejnabitější sestavě: s Bakošem, který nahradil minule proti Jablonci úspěšného Ďuriše i uzdravenými Limberským a Pilařem.

Jihočeši se od počátku jednoduše soustředili na obranu a sem tam nějaký ten výpad. A na obrání mistra to stačilo. Šance si sice hosté vytvořili, zakončení však bylo nevalné. A když už se zdařilo jako třeba Petrželovi, byl v bráně domácích precizní Křížek. Ani brzké zranění Bakaly Budějovické nijak nerozhodilo.

Po přestávce snad ještě více domácí vyrušili veškeré snahy Západočechů. Ti přitom vytrvale obléhali budějovickou šestnáctku, ale bez nápadu. To spíše padající americký satelit někoho trefí, než by Plzeňští v pátek dali gól. Ani Jiráček v obří šanci se neprosadil, místo něj se znovu blýskl Křížek.

Domácí vsadili na trpělivost, nikam se nehnali, nebezpečí z jejich ojedinělých protiútoků nehrozilo, vyčkávali a přineslo jim to bod, pro mnohé nečekaný.

České Budějovice - Plzeň 0:0
Rozhodčí: Mikel - Filípek, Santarius. ŽK: Klesa, Otepka - Petržela, Darida, Limberský. Diváci:
České Budějovice: Křížek - Bakala (5. Horejš), Novák, Lengyel, Machovec - Klesa (64. Hudson), Otepka, Čirkin, Javorek, Sandro - Ondrášek (90. Stráský). Trenér: Cipro.
Plzeň: Čech - Rajtoral, Čišovský, Bystroň, Limberský - Petržela (87. Hora), Horváth, Jiráček, Kolář, Pilař (70. Darida) - Bakoš (63. Ďuriš). Trenér: Vrba.
vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..