Rubriky:

1. liga

Bývalý rozhodčí Krula míří do sekretariátu Sparty

17. ledna 2012 13:56 - PRAHA

Bývalý prvoligový rozhodčí Josef Krula, který naposledy působil jako sekretář komise rozhodčích Fotbalové asociace České republiky, má namířeno do pražské Sparty. Krula by měl nastoupit do oddělení mezinárodního sekretariátu letenského klubu, kde bude spolupracovat s Rudolfem Baťou. Krulův příchod na Spartu má být dotažen během února.

 

Milan Malíček, Právo

Informaci přinesl server fotbalnaplno.cz. "Ano, o Josefu Krulovi uvažujeme do pozice pracovníka mezinárodního sekretariátu," řekl dnes novinářům tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík.

Sparta podle zákulisních informací uvažovala o tom, že svůj mezinárodní úsek posílí současným generálním sekretářem FAČR Rudolfem Řepkou, který prý nabídku odmítl, či Petrem Fouskem, Řepkovým předchůdcem. Volba sparťanského vedení nakonec padla na Krulu, který v nejvyšší soutěži před lety vzbudil pozornost několika kontroverzními verdikty a na jméno mu nemohli přijít především na Žižkově, který poškodil v prosinci 1999 právě v utkání se Spartou.

Krula naposledy působil jako sekretář komise rozhodčích, kde ale v září skončil stejně jako její šéf Luděk Macela. "Pro nás jsou prioritou jeho zkušenosti na mezinárodní scéně a pracovní schopnosti. O nich na Spartě přesvědčil už v době, kdy na Letné pomáhal organizovat některé zápasy Evropské ligy," řekl Kasík.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..