Rubriky:

Fortuna liga

Ze Slovanu do Slovanu. Liberecké fotbalisty posílil slovenský útočník Szabó

21. června 2013 10:45 - Liberec

Tým libereckých fotbalistů posílil slovenský útočník Lukáš Szabó, který pod Ještěd míří ze slovenského druholigového celku Slovan Duslo Šala. Dvacetiletý hráč s vedením Slovanu podepsal čtyřletý kontrakt. Informoval o tom web libereckého klubu.

 

fcslovanliberec.cz

Szabó v Liberci už v lednu strávil část zimní přípravy, nyní slovenský reprezentant do 21 let zakotví ve třetím mužstvu uplynulého ročníku české ligy natrvalo. "Už tehdy dokázal, že má potenciál prosadit se zde, náš zájem tedy trval a včera byl jeho přestup do Liberce definitivně zpečetěn," uvedl sportovní ředitel klubu Jan Nezmar.

Liberecký Slovan v souboji o Szabóa uspěl se slovenským mistrem Slovanem Bratislava, který o nadějného forvarda také měl zájem. "Pro angažování Lukáše hovořil i jeho charakter. Je to skromný a pracovitý kluk a já mu přeji, aby se u nás prosadil. Liberec určitě nemusí být jeho konečnou stanicí," dodal Nezmar.

Szabó se v Liberci může pokusit zacelit mezeru po ofenzivním tahounovi Jiřím Štajnerovi, který v letní pauze zamířil do Mladé Boleslavi.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..