Rubriky:

1. liga

Disciplinárka nevyhověla teplickému Matulovi a trest mu nezkrátí

3. dubna 2014 16:47 - Praha

Disciplinární komise FAČR nevyhověla žádosti teplického obránce Milana Matuly a neprominula mu zbytek třízápasového trestu, který dostal před dvěma týdny za zákrok na Damiena Boudjemau ze Slavie Praha.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Matula už pykal při zápasech s Mladou Boleslaví a Jabloncem a pouze jako divák bude muset sledovat i páteční duel Teplic proti Příbrami. Vedle Matuly neuspěl s žádostí o prominutí zbytku trestu ani Pavel Malcharek z druholigového Zlína.

Disciplinární komise zahájila řízení s plzeňským Milanem Petrželou a libereckým Martinem Frýdkem za vzájemný incident ze sobotního zápasu 22. kola první ligy. Mistrovská Viktoria bude vyšetřována také kvůli "neakceptovatelnému opakovanému skandování části diváků" v osmifinále Poháru České pošty proti Domažlicím.

Slovenský brankář Slavie Kamil Čontofalský, který byl vyloučen v Mladé Boleslavi, bude Pražanům chybět v jednom utkání. Stejně byli potrestáni za čtyři žluté karty Petr Reinberk ze Slovácka a Kuvajťan Azíz Mašán z Příbrami.

Ve Fotbalové národní lize dostali dvouzápasový trest za osm žlutých karet Aleš Hanzlík z Českých Budějovic a Jaroslav Starý z Vlašimi. Za čtvrté napomenutí v ročníku si jednou nezahrají Petr Javorek z Táborska, Ezequiel Rosendo z Mostu, Jan Žídek z Frýdku-Místku a zlínští Michal Malý s Tomášem Jelečkem, jenž byl vyloučen po druhé žluté kartě.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..