Rubriky:

1. liga

Baník prý uhradil dluh a očekává odblokování přestupů

4. února 2015 17:36 - Ostrava

Fotbalový Baník Ostrava počátkem týdne uhradil zbývající část dluhu vůči Verneru Ličkovi a jeho synovi Mariovi a očekává odblokování přestupů. Předmětem sporu byly výše úroků z dříve dlužných částek.

 

Luděk Peřina, ČTK

„FC Baník Ostrava uhradil zbývající část dlužných částek, které byly původně splatné až do konce roku 2016. Zaplatil také uznanou část úroků z obou jistin. Na základě dohody s právním zástupcem Vernera a Maria Ličkových zároveň požádá Arbitrážní komisi FAČR o přezkum původního rozhodnutí, poněvadž existují rozdílné názory na výklad rozhodnutí, kde není exaktně uvedeno z jaké částky a od jakého data se úroky z prodlení počítají," uvedl mluvčí klubu Jaroslav Baďura a dodal, že obě strany souhlasí, aby se spor dořešil v režimu, kdy bude mít FC Baník Ostrava uvolněné přestupy.

Baník po odchodech opor Jána Greguše do Jablonce, Jana Baránka do Plzně a Patrizia Stronattiho do Austrie Vídeň potřebuje pro jarní část soutěže, kterou začne 21. února v Teplicích, nutně posílit. Klub se už dohodl na příchodech se slovenským záložníkem Patrikem Mišákem, dvoumetrovým obráncem Martinem Kouřilem, Chorvaty Matejem Sivričem a Lukou Lučičem, záložníkem Milanem Jiráskem a také dvacetiletým kolumbijským útočníkem Victor Zapatou. Vinou neuhrazených dluhů ale ani jednu z těchto posil Baník ještě nemohl zaregistrovat.

tom, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..