Rubriky:

1. liga

Plzeň jde do finále přípravy. Duel s Kyjevem i generálku s Krasnodarem odvysílá ČT Sport

10. února 2015 11:48 - Plzeň/Praha

Jak je na tom Plzeň krátce před startem do jara, v němž svede se Spartou a Jabloncem bitvu o mistrovský titul? Odpověď nabídnou nacházející dva duely na soustředění ve španělské Málaze. Dnešní s Dynamem Kyjev a sobotní generálka s Krasnodarem. Aktuální formu Viktorie můžou fanoušci posoudit sami, kanál ČT Sport totiž odvysílá z obou utkání přímé přenosy.

 

fcviktoria.cz

Čeští příznivci už mohli v minulém týdnu zhlédnout "live" zápasy Jablonce a Mladé Boleslavi na turnaji v Portugalsku, nyní mají možnost vidět v akci ligového lídra. Úterní duel s ukrajinským Kyjevem má výkop v 16 hodin, ve stejný čas začne i sobotní střet s ruským Krasnodarem.

V podání Plzně se nejedná o novinku, už v létě odvysílala na klubovém kanálu zápasy z rakouského soustředění, letos v lednu i trojici přípravných duelů z kempu v turecké Antálii. „Pevně věříme, že se všechny přenosy potkají s diváckým zájmem. Stoupající sledovanost u doposud odvysílaných zápasů svědčí o tom, že fotbaloví fanoušci mají velký zájem i o přípravné zápasy," řekl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

neu, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..