Rubriky:

1. liga

Baníku má pomoct mistr ligy Matušovič

28. října 2015 14:26 - Ostrava

Nového pomocníka má trenér Baníku Ostrava Radomír Korytář. Stávajícího asistenta Daniela Tchuře doplnil trojnásobný mistr ligy s Baníkem a se Spartou Praha Miroslav Matušovič.

 

fcb.cz

„Jsem vděčný, že jsem mohl v Baníku strávit nádherná léta a že mi dal vůbec šanci dostat se do velkého fotbalu. Pokud bude možnost pomoci, rád to udělám," řekl Matušovič, který se do Baníku vrací po deseti letech od přestupu do Sparty Praha. V letech 2009 a 2012 působil v kyperském Apollonu Limassol. Odtud se před třemi lety vrátil do rodného Havířova, kde působil jako hráč a nyní i jako trenér.

Premiéru na lavičce posledního celku Synot ligy si 34letý Matušovič odbude v sobotu v Liberci. „Věříme, že v situaci, kdy se nám hráčský kádr podařilo postupně doplnit o nové hráče a další změny jsou možné až v zimním přestupovém okně, bude rozšíření trenérského týmu jedním z důležitých impulsů pro zlepšení našich výsledků," uvedl mluvčí Baníku Ostrava Tomáš Svoboda.

Už dříve nabídl svou pomoc Baníku bývalý ligový kanonýr Václav Daněk, jenž nyní působí v klubu coby sportovní poradce. „Realizační tým rozšířený o bývalé úspěšné hráče Baníku bude pod vedením hlavního trenéra Radomíra Korytáře vstupovat do poslední třetiny podzimní sezóny s cílem získat minimálně osm bodů, což je dvojnásobek současné nelichotivé bilance," dodal Svoboda.

tom, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..