Rubriky:

1. liga

Defenzíva v pohybu. Gólman se oženil před brankou, stoper míří do Maďarska

16. června 2017 12:04 - Jablonec

Krátka přestávka mezi sezónami pomalu končí, gólman fotbalistů Jablonce ovšem stihl uskutečnit svůj zásadní plán. Do přípravy Vlastimil Hrubý nastoupí jako čerstvý ženáč. Svoji partnerku Denisu si vzal před originálním oltářem přímo na fotbalovém trávníku. Naopak obránce Vít Beneš ze Střelnice odchází, míří do Maďarska.

 

@FKJablonec

Branku není třeba opouštět ani v zásadní životní chvíli, řekl si nejspíš Vlastimil Hrubý. Je přece gólman, a tak se před brankou i oženil. Jen obvyklý dres a rukavice vyměnil za předpisový svatební oblek...

Obránce Vít Beneš má jiné starosti. Osmadvacetiletý stoper po vypršení smlouvy na severu Čech od příští sezóny posílí Vasas Budapešť, jemuž se upsal do 30. června 2020. Třetí tým uplynulého ročníku maďarské ligy o tom informuje na svém webu.

Beneš působil v Jablonci od roku 2010 a patřil k oporám Severočechů. Předtím oblékal dres Kladna, Sparty Praha a Ústí nad Labem. V nejvyšší soutěži ale hrál pouze za Kladno a Jablonec a připsal si 201 startů s bilancí 15 vstřelených branek.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..