Mladá Boleslav - Varnsdorf 0:1

Středočeši neoblíbenému soupeři znovu podlehli

23. ledna 2018 12:44 - Mladá Boleslav
(Aktualizováno: 23. ledna 2018 15:42)

Fotbalisté Mladé Boleslavi v pátém přípravném utkání letošní zimy narazili na svého prvního přemožitele. Byl jím druholigový Varnsdorf. Úterní střetnutí na umělé trávě v areálu mladoboleslavského Městského stadiónu rozhodl jediný gól krátce po změně stran, který dal boleslavský odchovanec Daniel Kozma. V mladoboleslavském dresu se poprvé představil stoper Šušnjar, který přišel z Teplic. Severočeši vyhráli 3:1 na hřišti třetiligového Vyšehradu. Za Teplice nastoupila juniorka.

fkmb.cz

Páté utkání zimní přípravy skončilo pro boleslavské fotbalisty těsnou prohrou, neboť letos poprvé vyšli střelecky zcela naprázdno. Bez zajímavosti není statistický fakt, že s Varnsdorfem prohráli loni v červnu v přípravném turnaji na benáteckém hřišti překvapivě 1:2 a přibližně po sedmi měsících opět nečekaně o jeden gól, tentokrát 0:1.

Přípravné fotbalové utkání:
FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 0:1 (0:0)
Branka: 53. Kozma.
Ml. Boleslav - I. poločas: Vejmola - Křapka, Klíma, Šušnjar, Šnirc - Hubínek - Přikryl, Klobása, Mareš, Fabián - Komličenko.
II. poločas: Šeda - Křapka, Král, Šušnjar (58. Pauschek), Šnirc (58. Souček) - Hubínek (58. Jánoš) - Ladra, Kateřiňák, Matějovský, Chramosta - Komličenko (58. Magera). Trenér: Uhrin ml.
FK Slavoj Vyšehrad - FK Teplice 1:3 (0:3)
Branky: 88. Kubec - 31. a 34. z pen. Šup, 27. Novotný.