Rubriky:

Hokej

Úleva! Jágr zraněný není, měl jen střevní virózu

6. února 2010 20:00 - PRAHA

Start hokejového útočníka Jaromíra Jágra na olympijských hrách ve Vancouveru ohrožen není. Česká hvězda Omsku nedohrála páteční zápas Kontinentální ligy na ledě Kazaně kvůli střevním potížím.

 

Petr Horník, Právo

Jágr se podle informací deníku Sport cítil oslaben, a proto z duelu odstoupil už po první třetině. "Měl jsem jen lehkou střevní virózu a trochu mě bolela noha. V neděli bych měl nejspíš znovu hrát," řekl lsedmatřicetiletý olympijský vítěz z Nagana.

Podle deníku Sovětskij sport měla být důvodem Jágrova odstoupení poraněná třísla, informace ruského listu se však ukázaly jako mylné.

K nejistotě kolem Jágra přispělo i mlčení zástupců Omsku, kteří zdravotní stav své opory nekomentovali. Trenér Igor Nikitin po utkání pouze uvedl, že slavný útočník odstoupil kvůli zdravotním problémům. "Jak je to vážné, ale nevím," řekl Nikitin.

Jágr by měl nastoupit v neděli v posledním zápase před olympijskou přestávkou v Togliatti a v pondělí přiletí do Prahy. Ve čtvrtek pak s evropskou částí reprezentace odletí do Vancouveru.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Hokej

Filtr článků - Hokej