Irgl rozhodl dvěma góly o vítězství hokejistů Jaroslavle

MOSKVA

Český hokejista Zbyněk Irgl se v utkání 32. kola ruské superligy postaral dvěma góly o vítězství Lokomotivu Jaroslavl v Togliatti. Reprezentační útočník se prosadil za stavu 2:2 dvakrát po přihrávkách svých spoluhráčů Něprjajeva a Jašina a zajistil pátému týmu tabulky výhru 4:3.

Zbyněk Irgl

Z vítězství se dnes radoval v brance Nižného Novgorodu Dušan Salfický, jenž se podepsal pod výhru 4:3 nad Novosibirskem. Naopak ve čtvrtém zápase po příchodu do Ufy poprvé neuspěl Milan Hnilička, jenž pětkrát inkasoval v normální hrací době a vedoucí tým tabulky nečekaně podlehl doma 5:6 po nájezdech Čerepovci. Salavat Julajev přitom vedl po dvou třetinách 5:2, Hnilička dostal tři góly během deseti minut třetího dějství.

Rusko - 32. kolo:
Chimik MO - Kazaň 1:3 (za hosty Čajánek 0+1), CSKA Moskva - Novokuzněck 3:2, Nižnij Novgorod - Novosibirsk 4:3, Togliatti - Jaroslavl 3:4 (za hosty Irgl 2+0), Ufa - Čerepovec 5:6 po sam. nájezdech (za hosty Straka 0+1), Petrohrad - Nižněkamsk 4:1.