Rubriky:

Tipsport extraliga

Ručinského v Litvínově peklo nečekalo

10. září 2008 08:10 - LITVÍNOV

Obavy byly zbytečné, žádné extrémně nenávistné projevy na Martina Ručinského v jeho rodném Litvínově nečekaly. „Byl jsem příjemně překvapený, vždyť se psalo, že tu snad budou pálit můj dres a lidi byli skvělí,“ chválil navrátilec z NHL po zápase, ve kterém Sparta vyhrála v Litvínově 5:3.

Připomenout mu svůj nesouhlas s odchodem do pražského celku namísto návratů domů mu však příznivci žlutočerných barev museli. Když Ručinský vyjel při rozbruslení na led, halou se spustil hromový pískot.

Zblízka si přečetl i transparent hlásající, že „Albi + Guma = patrioti, Růča = zaprodaný šmejd“ a chválící litvínovská srdce opor Reichla se Šlégrem. Při samotném zápase publikum vždy zpozornělo, když se Ručinský dostal k puku.

„Samozřejmě jsem pískot vnímal, ale nebylo to nic hrozného,“ líčil forvard.
A jak se nové posile vedlo? „Nebylo to z mé strany ono, přece jen to byl pro mě hodně těžký zápas,“ přiznával hráč. „Ale i ze strany domácích hráčů to bylo fér, žádné narážky jsem neslyšel, ani já jsem speciální prémie za vítězství nevypisoval,“ líčil sparťanský útočník.

sob, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..