Rubriky:

Kontinentální liga

Bednář do Atlantu Mytišči neodejde, klub dohodu z finančních důvodů zrušil

19. května 2009 09:29 - PRAHA

Vedení klubů v Kontinentální hokejové lize (KHL) jsou nevyzpytatelná. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil bývalý útočník Slavie Jaroslav Bednář, který měl namířeno do Atlantu Mytišči, ale klub od angažování nejproduktivnějšího hráče základní části loňského ročníku extraligy ustoupil kvůli škrtům v rozpočtu. "Zjistili, že nemají tolik peněz, kolik si odsouhlasili na rozpočet," sdělil Sport.cz Bednář.

"Už jsem se de facto viděl jako hráč Mytišči. Nic s tím ale neuděláte, takový je život," bere celou věc Bednář s nadhledem. "Nějakou smlouvu snad dostanu. Ať už to bude v Rusku nebo jinde v Evropě. Když by to nevyšlo, vrátím se do Slavie," řekl Sport.cz dvaatřicetiletý útočník.

Bednář se původně dohodl s ruským klubem na ročním angažmá, ve Slavii skončila zkušenému forvardovi smlouva a netajil se tím, že do KHL chce především z finančních důvodů. "Půjdu tam, kde mi nabídnou nejlepší smlouvu," potvrdil Sport.cz v úterý bývalý tahoun sešívaných.

"Ať budu hrát, kdekoliv, je potřeba být v kondici," uvědomuje si odchovanec Slavie, který se v uplynulém extraligovém ročníku stal nejproduktivnějším hráčem ligy. Nasbíral 68 bodů za 27 gólů a 41 asistencí. V extralize si celkem připsal 217 startů a získal 216 bodů (110+106). V play-off zaznamenal z 58 zápasů 53 bodů (26+27). Na svém kontě má také 53 reprezentačních duelů s bilancí 19 bodů (9+10).

škv, th, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..