Rubriky:

Kontinentální liga

Slovan bude na utkání KHL létat českým airbusem

1. září 2012 18:02 - Bratislava

Hokejisté Slovanu Bratislava absolvují celkem osm výjezdů za svými soupeři v Kontinentální hokejové lize (KHL). Vedení klubu za tím účelem pronajalo od českého provozovatele velkokapacitní letoun Airbus A320-200, který může nabídnout až 180 míst.

Klub vyslovil spokojenost, že hokejisté budou k přepravě využívat moderní a bezpečné letadlo. „Na společnost jsme měli dobré reference a pozitivní roli při výběru sehrála také geografická blízkost, historická kontinuita a v podstatě neexistující jazyková bariéra," vysvětluje generální manažer klubu Maroš Krajči.

První soutěžní utkání v KHL odehraje Slovan 6. září na domácím ledě proti rovněž nováčkovi soutěže ukrajinskému klubu Donbass Doneck. Následují v rychlém sledu další domácí zápasy proti Rize a Spartaku Moskva. První výjezd absolvuje Slovan ve dnech 12. až 16. září, kdy hraje proti Minsku a Čechovu. Nejdelší, až 7350 kilometrů dlouhá cesta do Chabarovsku, Novisibirsku a Novokuzněcku čeká Slovan koncem listopadu.

V průběhu sezóny hokejisté Slovanu nalétají celkově asi 50 tisíc kilometrů. Nejbližším soupeřem pro Bratislavany bude HC Lev Praha. Na utkání do Prahy se přesunou autobusem.

Ivan Vilček (Bratislava), Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..