Petrohrad - Spartak Moskva 1:3Hokejisté Petrohradu vyšli poprvé v sezóně KHL naprázdno

Moskva

Hokejisté Petrohradu poprvé v tomto ročníku Kontinentální ligy vyšli bodově naprázdno. První porážku v normální hrací době jim ve třicátém zápase sezóny připravil moskevský Spartak, který na ledě SKA nečekaně zvítězil 3:1. I tak ale mají obhájci Gagarinova poháru v čele ligy propastný náskok 21 bodů.

Útočník Lukáš Radil (vpředu) figuroval v první formaci Spartaku Moskva, který se stal prvním přemožitelem Petrohradu v sezóně.

Hráči Jekatěrinburgu vyslali na branku Čeljabinsku 48 střel, téměř dvojnásobek soupeřova počtu, ale nakonec prohráli 2:3 v prodloužení. V 62. minutě překonal domácího gólmana Jakuba Kováře Igor Polygalov. Oba týmy měly za sebou třízápasové vítězné série, nyní už pokračuje jen ta čeljabinská.

Drtivá ofenziva v druhé třetině rozhodla utkání Jaroslavle s Nižním Novgorodem. Domácí tým ještě v 25. minutě prohrával 0:1, za pouhé tři a půl minuty ale dokázal otočit stav na konečných 4:1.