Rubriky:

MS 2014

Rozhodnuto! Krejčí reprezentaci neposílí, omluvil se kvůli únavě

15. května 2014 18:37 - Minsk

David Krejčí českou hokejovou reprezentaci na mistrovství světa v běloruském Minsku neposílí. Osmadvacetiletý útočník Bostonu se kouči Vladimíru Růžičkovi omluvil kvůli únavě z dlouhé a náročné sezóny.

 

Greg M. Cooper, Reuters

Krejčímu skončila klubová sezóna v noci na dnešek, když s Medvědy prohrál 3:4 na zápasy sérii druhého kola play off NHL s Montrealem. Vladimír Růžička rodákovi ze Šternberku hned po vyřazení psal SMS zprávu, že by o něj měl zájem. Večer se pak i telefonicky spojili, šikovný centr se ale vyjádřil zamítavě.

Krejčí národní tým letos reprezentoval na olympijských hrách v Soči. Na mistrovství světa nastoupil v letech 2008 a o čtyři roky později, kdy mužstvu dopomohl k bronzovým medailím.

Na soupisce pro šampionát v Minsku mají čeští trenéři poslední dvě volná místa do pole, o které se poperou obránce Lukáš Kovář a útočníci Michal Vondrka s Martinem Růžičkou. Růžička chce jednoho z hráčů zapsat ještě před sobotním zápasem s Dány. Tým naopak v pátek opustí forvardi Lukáš Kašpar s Milanem Gulašem, kteří v Minsku dosud pouze trénovali.

škv (Minsk), Sport.cz

Jak dopadnou čeští hokejisté na MS v Bělorusku?

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..