Rubriky:

NHL

Živě

Nepozornou fanynku Chicaga trefil puk do obličeje. Po roce podala žalobu na halu

15. července 2014 21:42 - Chicago

Před více než rokem navštívila první finálový zápas hokejového Stanley Cupu mezi domácím Chicagem a Bostonem, když ji na konci třetí třetiny zasáhl puk vyhozený do hlediště obráncem Jestřábů Johnym Oduyou. Nyní pětapadesátiletá doktorka Patricia Higginsová podala žalobu na arénu United Center kvůli fyzické újmě.

 

Profimedia.cz

Higginsová je oddanou fanynkou Chicaga, na jeho domácí zápasy vlastní již deset let dvě permanentky do rohu za jednu z branek. Když ji na konci prvního finálového klání předminulého ročníku NHL trefil puk do obličeje, odnesla to otřesem mozku a trhlinou okolo pravého oka, kterou muselo spravit dvacet stehů a následná plastická operace.

I po ní si ale stěžovala na zhoršené vidění, dokonce prý nějaký čas ztratila plnohodnotnou schopnost čichu a chuti. Teď se proto rozhodla přejít do ofenzivy. Za způsobené zranění prý nemůže její nepozornost, naopak se rozhodla zažalovat arénu United Center.

Podle jejího tvrzení jsou v hale ochranné sítě za brankami zavěšené ledabyle a měly by být umístěny i do dalších prostorů, „aby se předešlo zraněním diváků".

Přesnou sumu, kterou požaduje jako odškodné, Higginsová neuvedla. Chce ale, aby pokryla způsobené zranění, následnou bolest, ztrátu mzdy, stejně jako léčebné a soudní výlohy.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..