Gulaš byl nejlepším střelcem Ligy mistrů

5. února 2020 17:32 - Zug

Plzeňský útočník Milan Gulaš se podělil o pozici nejlepšího střelce uplynulého ročníku hokejové Ligy mistrů. Kapitán Indiánů v pouhých šesti zápasech vstřelil osm branek. Stejný počet gólů dal i Kanaďan Matt Fraser z Augsburgu, který sehrál o dva zápasy více. V produktivitě skončil Gulaš s 12 body pátý.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

Kanadské bodování ovládl stejně jako v minulém ročníku americký útočník Ryan Lasch z vítězné Frölundy s 22 body za šest gólů a 16 přihrávek. O šest bodů méně si připsal jeho spoluhráč a krajan Rhett Rakhshani, který se trefil třikrát a u 13 branek asistoval.

Nejlepší bilanci plus/minus měl s 11 kladnými body slovenský útočník Lukáš Cingel z Hradce Králové. Se třemi čistými konty kraloval brankář Mountfieldu Marek Mazanec.

Frölunda zapíjela triumf i českým pivem, Hjalmarsson vysekl fandům poklonu

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.