Rubriky:

Ostatní

Z nominace hokejistů Slovenska vypadli Vydarený a Balej

8. listopadu 2010 12:03 - BRATISLAVA

Nakonec jen šest krajánků z české hokejové extraligy se představí v dresu Slovenska na Německém poháru v Mnichově. Z původní nominace trenéra Glena Hanlona totiž vypadli kvůli zdravotním potížím obránce René Vydarený z Českých Budějovic a útočník Jozef Balej z Třince.

 

Petr Horník, Právo

Navíc se v týmu neobjeví ani nemocný forvard Marcel Haščák z Košic. Nahradili je zadák Marek Ďaloga s útočníkem Markem Haščákem ze Zvolena a Michal Kokavec ze Žiliny.

"René Vydarený mi už v pátek avizoval, že se mu obnovilo zranění, a přes víkend se jeho stav nezlepšil. Zdravotní potíže má i Josef Balej," řekl Hanlon oficiálním stránkám Slovenského svazu ledního hokeje.

Čtyři z šesti krajánků z české extraligy, kteří v kádru zůstali, jsou z Pardubic - obránce Branislav Mezei a útočníci Martin Bartek, Radovan Somík a Rastislav Špirko. V týmu jsou také forvardi Rudolf Huna z Vítkovic a Michal Macho z Mladé Boleslavi.

Slovenský národní tým bude od úterka trénovat v Landshutu. Do Německého poháru vstoupí v pátek proti Švýcarsku, o den později se utká s domácím Německem a v neděli hraje s Kanadou.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní