Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Nasupeného sudího museli držet čároví, pomstít svého otce chtěl jít na tribunu i brankář

21. března 2014 21:48 - Geleen

Běžela pátá minuta třetí třetiny souboje nejvyšší nizozemské hokejové soutěže mezi domácím celkem Geleen Smoke Eaters a Eindhovenem, když se na tribuně mezi hloučkem fanoušků strhla mela. Dvojice příznivců se pustila do jednoho z diváků, kterého nakonec shodila o několik řad dolů až k mantinelu. A emoce se najednou přesunuly i na ledovou plochu.

Když hlavní rozhodčí Ramon Sterkens incident zaznamenal, okamžitě vystartoval k místu, odkud na ledovou plochu vjíždí rolba, a snažil se proklestit si cestu do hlediště. Pořadatel mu ale vchod nechtěl otevřít, načež se hlavního chopili čároví sudí a snažili se svého vytočeného kolegu uklidnit.

Ve stejném okamžiku se zase mezi fanoušky pokoušel přelezením plexiskla za střídačkou dostat i náhradní gólman Eindhovenu Michael Sterkens. Co oba muže tolik vytočilo? Ramon s Michaelem jsou bratři a oním mužem, kterého fanoušci na tribuně shodili, nebyl nikdo jiný než jejich otec...

Utkání bylo za stavu 5:1 pro Eindhoven předčasně ukončeno a průběžný výsledek se nakonec započítal i jako konečný. Oba celky se spolu v sobotu shodou okolností utkají ve finálovém zápase o mistrovský pohár.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní