Rubriky:

Ostatní

To byla rána! Českému mladíkovi odlétla helma při utkání hvězd nadcházejícího draftu

25. ledna 2015 13:34 - St. Catharines

O tom, že Utkání hvězd nemusí být zápasem v poklidném exhibičním tempu, se přesvědčil sedmnáctiletý Filip Chlapík, který se zúčastnil střetnutí výběrů hráčů pro nadcházející draft z kanadských juniorských soutěží. Český hokejista se v kanadském St. Catharines stal obětí ostrého střetu s Kanaďanem Travisem Konecnym. Srážka byla natolik tvrdá, že pražskému rodákovi doslova odlétla přilba.

Chlapíkovo mužstvo vedené někdejším hokejistou a trenérem - nyní výstředním televizním expertem - Donem Cherrym navíc prohrálo 0:6. V tomtéž týmu se objevil také Adam Musil, syn Františka Musila, jenž se rozhodl spojit svou reprezentační kariéru s výběrem Kanady.

V sestavě vítězů vedených legendárním obráncem Bobbym Orrem měl pro změnu nastoupit Pavel Zacha, jenže ten je momentálně mimo hru kvůli zranění v horní polovině těla. Jak se uvádí na hráčově oficiálním facebookovém profilu, měl by absentovat zhruba dva týdny. „Jedná se o vůbec první případ za patnáct sezón, kdy Pavel nedohrál zápas z důvodu zranění," píše se na Zachově facebookové stránce.

dh, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní