Rubriky:

Atletika

Cechlová už nemusí v Monaku nic dokazovat

9. září 2005 10:34

Na třetí vítězství v řadě bude o víkendu při Světovém atletickém finále útočit diskařka Věra Cechlová-Pospíšilová. Česká reprezentantka se do Monaka těší, i přesto, že letos po zisku bronzu na MS v Helsinkách nemusí dokazovat soupeřkám, že patří mezi špičku. "Vždy jsem chtěla odčinit to, že jsem na vrcholu sezóny nezískala medaili," vzpomíná v rozhovoru pro Právo.

 

archiv

Zítra budete obhajovat vítězství z předchozích dvou ročníků Světového atletického finále. Čím to, že se vám v Monaku vždycky tak daří?
Jezdila jsem tam v jiné pozici než letos, vždy jsem chtěla odčinit to, že jsem na vrcholu sezóny nezískala medaili. To letos odpadlo, ale i tak se těším. Je skvělé, že nás jede víc Čechů včetně mé kamarádky Pavly Hamáčkové.

V Monaku máte každý rok možnost vyrazit do společnosti na vyhlášení nejlepších atletů sezóny. Vezete si s sebou nové šaty?
Nekupuju si je speciálně do Monaka, spíš když se mi během roku nějaké líbí, tak si je koupím a pak se těším, až je na nějaké akci budu moci provětrat.

Po závodech přijde dovolená?
Přesně tak, ve středu odlétám s manželem a přáteli do Dominikánské republiky.

Manžel vám slíbil za medaili na mistrovství světa dalšího psa, už ho máte?
Diskutovali jsme o tom a shodli jsme se, že si raději pořídíme větší plemeno, až na něj budeme mít víc času. Po olympiádě v Pekingu plánuji přestávku a bylo by hezké, kdyby pes vyrůstal s naším dítětem. A taky náš buldoček Fanda už bude rozumnější.

sob, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika