Rubriky:

Cyklistika

Smůla T-Mobile na Tour pokračuje, Burghardt se srazil se psem

17. července 2007 16:07 - BRIANCON

Ani po dni volna se nezastavila smolná série cyklistického týmu T-Mobile, jenž už na Tour de France přišel kvůli pádům o tři jezdce. Tentokrát však měla německá stáj štěstí v neštěstí - Marcus Burghardt vyvázl ze srážky se psem nezraněn. Dokonce nic se nejspíš nestalo ani psovi.

K nehodě došlo zhruba padesát kilometrů od startu úterní královské etapy, která vedla z lyžařského střediska Val d'Isére. Německý cyklista Burghardt se nebyl schopný vyhnout labradorovi, který mu přeběhl přes cestu, a skončil na zemi. Ačkoli při nehodě zničil kolo, ani on, ani pes se nezdáli být zraněni.

Šéfové T-Mobile si tak mohli oddechnout, neboť už po prvním týdnu se sestava zredukovala na pouhých šest jezdců. Brit Mark Cavendish a Australan Michael Rogers vzdali v neděli, navíc po skončení etapy se srazil s divákem Němec Patrik Sinkewitz a také pro něj letošní Tour skončila.

ČTK

Časová osa: Cyklistika | Tour de France

Filtr článků - Cyklistika


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.