Rubriky:

Lyže a snowboard

Neumannová bude mít v ČT vlastní pořad o sportu

14. března 2007 13:36

Od 3. dubna startuje na ČT2 pořad Sportujeme s Katkou, kde se jako moderátorka představí olympijská rekordmanka Kateřina Neumannová. Spolu s hosty chce divákům radit, jak se správně "hýbat" a nepřijít při tom k úhoně.

Neumannová si pozve např. dvojnásobnou mistryni světa v rychlobruslení Martinu Sáblíkovou, mistryni světa v běhu na 800 m Ludmilu Formanovou, mistryni světa v aerobiku Olgu Šípkovou, naši nejúspěšnější plavkyni Ilonu Hlaváčkovou a spoustu dalších sportovců, lékařů či trenérů.

V devíti dílech seriálu se bude mluvit o tom, jak na jednotlivé sporty. Dozvíme se, jak posilovat a na co si dát pozor v oblasti výživy, jak jezdit na kole, jak plavat, běhat, jezdit na kolečkových bruslích či hrát hokej a fotbal. Hned první díl varuje před riziky unáhlených začátků nebo návratu ke sportu po delší pauze. Neumannová téma rozebere s duchovním otcem seriálu Pavlem Landou a fyzioterapeutem Pavlem Kolářem.

"Dozvíme se, jaký sport je pro nás vhodný, jak často a jak intenzivně bychom se měli hýbat a že před zahájením pravidelného sportování bychom měli nejprve protrénovat svoje svaly. Třeba ve fitness centru," dodala Naďa Machková z agentury 2media.

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard