Rubriky:

Míčové sporty

Polský klub chce hrát evropský basketbalový pohár v Liberci

21. června 2007 15:18 - ZHOŘELEC/LIBEREC

Polský basketbalový klub Turów Zhořelec by rád v příští sezóně hrál evropský Pohár ULEB v Liberci. Ve svém městě ani širokém okolí nemá vyhovující halu, proto uvažuje o tom, že by si pronajal multifunkční Tipsport arenu. Manažer jejího provozovatele Lukáš Přinda ve čtvrtek ČTK sdělil, že jednání už probíhají.

 

tipsportarena.cz

Zhořelec zatím v Polsku nenašel halu s vyhovujícími kritérii do vzdálenosti 250 kilometrů, proto uvažuje o liberecké aréně, která je podstatně blíže. "Hala splňuje všechny požadavky pro účast v soutěži. Problém nevidíme ani v přesunu našich fanoušků. Cesta do Liberce trvá maximálně 50 minut, což je přijatelné," uvedl prezident polského vicemistra Arkadiusz Krygier.

Definitivní rozhodnutí, zda se bude hrát Pohár ULEB v Liberci, padne v první polovině července. Komisař basketbalové euroligy Alan Richardson pro tato utkání prý halu již schválil.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.