Rubriky:

Míčové sporty

Opavské volejbalisty posílí blokař Cerha z Ostravy

17. července 2007 13:05 - OPAVA

Volejbalisté Opavy mají třetí výraznou posilu pro další extraligový ročník. Smlouvu s bronzovým medailistou podepsal blokař Jiří Cerha, který do Opavy přichází z konkurenční Ostravy. S členem širšího kádru reprezentace angažoval slezský klub také přihrávajícího smečaře Tibora Szalaie z maďarského týmu Vegyész Kazincbarcika.

Podle klubového webu by se měl Opavě brzy upsat i smečař Štěpán Frinta z Prahy a v závěrečném stádiu jsou prý jednání s další významnou posilou, jejíž jméno a národnost funkcionáři tají. Opava dosud získala druhého nejvíce bodujícího hráče extraligy Jakuba Rybníčka z Kladna a nahrávače Tomáše Malčíka, který naposledy působil v Polsku.

Účastník Vyzývacího poháru odstartuje společnou přípravu na novou sezonu 25. července. Tým se na jejím startu sejde bez Rybníčka s Cerhou, neboť se zúčastní univerziády v Thajsku.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.