Rubriky:

Míčové sporty

Kariéra basketbalisty Davise je kvůli zranění kolena v ohrožení

8. května 2012 11:10 - New York

Další kariéra bývalého hvězdného rozehrávače Barona Davise je v ohrožení. Třiatřicetiletý basketbalista si v nedělním čtvrtém zápase play off NBA mezi New Yorkem a Miami těžce poranil pravé koleno a v týdnu by měl podstoupit operaci. Podle prvních zpráv bude muset vynechat celý následující ročník.

 

ČTK/AP

"Nemohl jsem se na to ani podívat," řekl novinářům po zápase pivot Miami Chris Bosh. "Stačí slyšet reakci publika. Jak všichni najednou ztichli. Nikdo nechce vidět žádného hráče v takové situaci. Je to opravdu děsivé zranění a já mu můžu jen popřát brzké uzdravení," komentoval Bosh smutný moment vypjatého čtvrtého utkání, v němž domácí Knicks uspěli a snížili stav série na 1:3.

Davis během své třináctileté kariéry v NBA patřil k nejlepším rozehrávačům ligy. V posledních dvou letech jej však trápila řada zranění.

Pro Knicks je ztráta zkušeného Davise další velkou ranou poté, co v závěru základní části přišli o talentovaného Jeremy Lina, jenž letos vlétl do NBA jako kometa a patřil k největším objevům sezóny.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty