Rubriky:

Míčové sporty

Kolocová, Sluková - Holtwicková, Semmlerová 2:1 Kolocová a Sluková vítězí i v chladném a deštivém Gstaadu

10. července 2014 17:21 - Gstaad

I v chladném a deštivém počasí se drží plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková na vítězné vlně. Na švýcarském grandslamu Světového okruhu v Gstaadu, kde startují poprvé od triumfu v Berlíně, vyhrály skupinu a postoupily přímo do druhého kola play off. Nejhůře se tak budou dělit o 9. místo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Další top ten je doma. Počasí je stále strašlivé, zima, neustálý déšť. Aspoň každý den po zápasech rozmrzáme v sauně," přiblížily podmínky z horského střediska Gstaadu české hráčky na svém facebooku.

Ve skupině zdolaly postupně Číňanky Ma Jüan-jüan, Sia Sin-i 2:0, Italky Menegattiovou s Orsiovou 2:1 a dnes po třísetové bitvě také Němky Holtwickovou, Semmlerovou, nad nimiž zvítězily i v květnu ve finále pražského turnaje na Štvanici.

Barbora Hermannová s Martinou Bonnerovou obsadily ve skupině třetí místo a začnou v pátek v play off v prvním kole. Jediní Češi v Gstaadu Přemysl Kubala s Janem Hadravou nezvládli kvalifikaci.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie grandslam v Gstaadu (Švýcarsko):
Ženy:
Skupina B:
Dubovcová, Nestarcová (18-SR) - Bonnerová, Hermannová (31-ČR) 2:1 (19, -17, 9).
Skupina C:
Kolocová, Sluková (3-ČR) - Holtwicková, Semmlerová (14-Něm.) 2:1 (-17, 19, 13).
Kolocová a Sluková vyhrály skupinu a postoupily přímo do 2. kola play off. Bonnerová a Hermannová skončily třetí a v pátek budou hrát 1. kolo play off.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.