Rubriky:

Míčové sporty

Sluková a Hermannová v Číně nedohrály zápas kvůli zranění

24. září 2015 11:27 - Sia-men

Dnešní účinkování plážových volejbalistek Markéty Slukové a Barbory Hermannové na turnaji Světového okruhu v čínském Sia-men skončilo zraněním. Český pár nedohrál druhý zápas v základní skupině D proti Kanaďankám Gordonové a Wilkersonové poté, co si Sluková ve druhém setu poranila kotník.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Po prvním vyhraném setu vedly Sluková s Hermannovou ve druhém o čtyři body. "Pak si Markét při bloku poranila kotník po dopadu Kanaďanky na naši polovinu hřiště a zápas jsme kvůli zranění ukončily," uvedl český pár na facebooku. "Prozatím se snažíme to 'vyléčit' po laicku a uvidíme, jak to bude vypadat zítra," dodaly s odkazem na páteční poslední duel ve skupině se čtvrtými nasazenými Ruskami Ukolovovou a Birlovovou.

České hráčky úvodní zápas ve skupině s Rakušankami Schützenhöferovou a Plesiutschnigovou vyhrály hladce za 33 minut 2:0. Druhý duel s Kanaďankami musely ale po 19 minutách hry vzdát.

Sluková s Hermannovou, které se daly dohromady na konci července, startují v Číně na turnaji nižší kategorie Open teprve podruhé přímo v hlavní soutěži. Na předchozím turnaji v Soči prošly do čtvrtfinále a obsadily dělené 5. místo. V prvních dvou společných startech ve World Tour na grandslamech v Long Beach a polském Olsztynu musely do kvalifikace a z ní nepostoupily.

Turnaj Open Světového okruhu v plážovém volejbalu v čínském Sia-men:
Ženy:
Skupina D:
Sluková, Hermannová (13-ČR) - Schützenhöferová, Plesiutschnigová (20-Rak.) 2:0 (15, 10)
Gordonová, Wilkersonová (29-Kan.) - Sluková, Hermannová skreč kvůli zranění
ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty