Rubriky:

Tenis

Společné bydlení v Pekingu Štěpánek s Vaidišovou neřešili

18. července 2008 14:09 - PRAHA

Když se na přelomu roku objevila zpráva, že chystají svatbu, byl z toho velký poprask. K veselce sice nedošlo, ale od té doby se Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová od sebe nehnou. A stejně vytrvale o vztahu oba mlčí. Ze Štěpánka byste rozvitou větu na téma jeho přítelkyně nevydolovali ani páčidlem.

Poprvé je společně vyfotili, jak laškují na březnovém turnaji v Miami, tenisový pár se objevil se ruku v ruce i na filmovém festivalu v Karlových Varech. Ale komentáře ke svému vztahu neposkytl žádné. „Soukromí je prostě nedotknutelné,“ povídá tenista. „Nic neřeknu ani náhodou. Jsem zásadový, privátní je zkrátka privátní.“

Možná ho poučil rozchod s bývalou světovou jedničkou Hingisovou. Zasnoubili se, měli před svatbou… Na přelomu června a července vytrvale povzbuzoval Vaidišovou při Wimbledonu. Tleskal jí za vítězství nad Ruskou Čakvetadzeovou a mračil se, když se vztekala v nepovedeném čtvrtfinále s Číňankou Ťie Čeng.

Česká tenistka číslo jedna zase na oplátku sledovala, kterak favorit jejího srdce demoluje rakety po prohraném pátém setu s Rusem Južným. I v Pekingu budou cítit pohled toho druhého v zádech. „O olympiádě se už bavíme,“ prohodí Štěpánek, ale víc nevyzradí.

Vaidišová se Štěpánkem by nebyli prvním ani posledním párem, který by v olympijské vesnici sdílel jeden pokoj. „Bydlet spolu, říkáte? Tak to jsme vůbec neřešili,“ mávne rukou Štěpánek. Další otázky na soukromí nepovolí. Ani při olympiádě, kam pojede hrát společně s přítelkyní.

bum, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..