Rubriky:

Tenis

Tenisty na US Open trápí časový posun po cestě z olympiády

26. srpna 2008 13:04 - NEW YORK

Nedávno hráli o medaile pod olympijskými kruhy, nyní mají Rafael Nadal, Roger Federer, sestry Williamsovy a další tenisté na US Open společné jiné kruhy, ty pod očima. Může za to dvanáctihodinový posun, který museli při cestě z Pekingu do New Yorku překonat.

"Je to docela síla. Před dvěma týdny jsem letěl dvanáct hodin ze Cincinnati do Pekingu a teď dalších dvanáct do New Yorku," řekl agentuře AP Nadal. "Je to těžké, ale nechci na to myslet," dodal zlatý medailista z Pekingu, který ve Flushing Meadows útočí na třetí triumf na grandslamu za sebou.

Z 64 tenistů, kteří startovali na olympiádě, jich je na US Open 51, mezi ženami pak ještě o čtyři víc. "Cestování bylo opravdu hodně, budu se snažit z toho dostat pomocí masáží, cvičení a samozřejmě spánku. Prevencí je i zdravé jídlo," uvedl vítěz předchozích tří US Open a olympijský šampión ve čtyřhře Roger Federer.

"Pořád s tím zápolím. Venus vypadá, že s časovým posunem problémy nemá, ale já to bohužel tak dobře nezvládám. Snad to nebude problém," řekla Serena Williamsová. Její sestra přiznala, že ani ona neabsolvovala cestování a časový posun bez následků. "Vůbec nevím, co je za den. Přiletěli jsme ve čtvrtek a doteď jsem si myslela, že dnes je pátek," uvedla.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..