Rubriky:

Tenis

Živě

Na US Open se v pondělí představí pět českých tenistů

31. srpna 2009 13:00 - NEW YORK

V první hrací den se na US Open představí pět českých tenistů. V pondělí rozehrají poslední grandslamový turnaj sezóny Radek Štěpánek, Jan Hernych, Iveta Benešová, Lucie Hradecká a Barbora Záhlavová-Strýcová.

V 17:00 SELČ nastoupí Hernych proti Němci Raineru Schüttlerovi, krátce poté dojde na duel dvou hráček postupujících z kvalifikace mezi Martou Domachowskou z Polska a Záhlavovou-Strýcovou. Benešovou čeká domácí hráčka Bethanie Matteková-Sandsová a těžkou úlohu bude mít Hradecká. Ta narazí na finalistku z New Havenu Jelenu Vesninovou z Ruska.

Patnáctý nasazený Štěpánek si bude muset na svůj duel počkat až do večerních hodin místního času, souboj se Simonem Bolellim přijde na kurtu číslo 13 na řadu až jako pátý v pořadí.

Pondělní program US Open (začátky v 17:00 SELČ):
Kurt Arthura Ashe:

Kutuzovová (Ukr.) - Clijstersová (Belg.), Federer (1-Švýc.) - Britton (USA), Glatchová (USA) - S. Williamsová (2-USA), Duševinová (Rus.) - V. Williamsová (3-USA), Phau (Něm.) - Roddick (5-USA).

Kurt Louise Armstronga:

Azarenková (8-Běl.) - Dulgheruová (Rum.), Hanescu (28-Rum.) - Isner (USA), Mauresmová (17-Fr.) - Maleková (USA), Blake (21-USA) - Ramirez Hidalgo (Šp.), Shaughnessyová (USA) - Hantuchová (22-SR).

Grandstand:

Mathieu (26-Fr.) - Južnyj (Rus.), Gallovitsová (Rum.) - Pennettaová (10-It.), Zvonarevová (7-Rus.) - Llagosteraová (Šp.), Alves (Braz.) - Hewitt (31-Austr.).

Kurt č. 4:
čtvrtý zápas: Matteková-Sandsová (USA) - Benešová (ČR).
Kurt č. 8:
čtvrtý zápas: Hradecká (ČR) - Vesninová (31-Rus.).
Kurt č. 12:
první zápas: Hernych (ČR) - Schüttler (Něm.).
Kurt č. 13:
pátý zápas: Bolelli (It.) - Štěpánek (15-ČR).
Kurt č. 14:
druhý zápas: Domachowská (Pol.) - Záhlavová-Strýcová (ČR).
ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


French Open 2019

Od neděle 26. května do neděle 9. června 2019 se v tenisovém areálu Roland-Gaross v Paříži koná 118. ročník druhého grandslamového turnaje sezóny French Open. Z loňska titul obhajují Rafael Nadal a Simona Halepová. Sledujte online přenosy i kompletní program turnaje.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..