Rubriky:

Tenis

Nadalův trapas: Co ten idiot na kurtu? Myslíte Usaina Bolta?

10. června 2013 13:19 - Paříž

Fenomenální španělský tenista Rafael Nadal dobyl poosmé titul na grandslamovém French Open a při slavnostním ceremoniálu a předávání trofeje, kterou už tak důvěrně zná, stihl fanoušky i nechtěně pobavit. Jak známo, Nadal rozdává příznivcům tenisovou radost už roky, ale jinak mezi baviče publika rozhodně nepatří. Přesto, ač nechtě, vyrobil poměrně jedovatý vtípek.

 

Stephane Mahe, Reuters

Nadal si ve finále se svým krajanem Davidem Ferrerem poradil relativně snadno po setech 6:3, 6:2, 6:3 a mohl se těšit na pohár, jenž se mu chystal předat nejrychlejší muž planety, jamajský sprinter Usain Bolt.

Antukový král byl zřejmě v zápase tak soustředěný na samotnou hru, že úplně zapomněl na to, jak duel na chvíli přerušil výstřední mladík s bílou škraboškou, jenž coby protestující proti povolení sňatku homosexuálů zapálil světlici, přeskočil hrazení kurtu a utíkal právě směrem k Nadalovi.

V pozápasovém rozhovoru se ho totiž  bývalá tenisová legenda a komentátor televize NBC John McEnroe zeptal: „Co říkáš na toho šíleného idiota na kurtu. Jak tě to celé ovlivnilo?" Nadal zřejmě otázce moc nerozuměl a nechápavě odpověděl: „Usain?"

Diváci měli rázem o zábavu postaráno, španělský tenista má ale šestinásobnému olympijskému vítězovi a světovému rekordmanovi co vysvětlovat.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..