Rubriky:

Tenis

VIDEO: Velký Djokerův návrat. Nejprve smetl Mayera, poté tancoval s maskotem na kurtu!

8. srpna 2013 00:00 - Montreal

Po hořké porážce z finále Wimbledonu si dal pauzu, aby načerpal síly na druhou polovinu sezóny. Čtyři týdny se neobjevil na žádném turnaji, přesto se na jeho výkonu delší přestávka vůbec neprojevila. Novak Djokovič se na Rogers Cupu v Montrealu vrátil do tenisového kolotoče, a to ve velkém stylu. Na kurtu se příliš dlouho nezdržel, Němce Floriana Mayera vyřídil ve druhém kole za necelou hodinu 6:2 a 6:1. Srb byl se svou hrou viditelně spokojen, náladu měl tak dobrou, že po skončení duelu dokonce předvedl na dvorci přihlížejícím divákům povedenou taneční show.

Djokovič se bezprostředně po vítězství vydal na kurt pozdravit diváky. Jakmile však uslyšel z reproduktorů populární song od francouzské skupiny Daft Punk s názvem Get Lucky, pustil se ihned do tance a jeho pohybové variace dostaly obecenstvo do varu.

Světová jednička následně strhla k tanci i maskota turnaje. Společně pak pobavili diváky sehranými tanečními kreacemi. Jeho vystoupení by navíc v Montrealu nemuselo být poslední. V případě dalších výher nevyloučil bělehradský rodák podobnou kulturní vložku.

Příštím Djokovičovým soupeřem bude Denis Istomin z Uzbekistánu.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..