Rubriky:

Tenis

Vaidišová údajně chystá velký návrat na kurty, s Benešovou už pracují na kondici

10. září 2013 09:20 - Praha
(Aktualizováno: 10. září 2013 09:34)

Vše nasvědčuje tomu, že se chystá velký tenisový návrat. Bývalá manželka Radka Štěpánka, nyní čtyřiadvacetiletá Nicol Vaidišová, se chce vrátit na kurty. Alespoň podle vyjádření její nejlepší přítelkyně Ivety Benešové na sociální síti Twitter už spolu pilují kondici. Ke comebacku by mohlo dojít už na startu nové sezóny v Austrálii.

 

Profimedia.cz

Benešová na Twitteru potvrdila, že semifinalistka Australian Open 2007 i French Open 2006 Vaidišová začala trénovat, aby si po téměř čtyřleté pauze zlepšila fyzičku.

"Je čas dostat se zase do kondice. Pro obě z nás. Tenis přijde na řadu později," uvedla Benešová, manželka rakouského tenisty Jürgena Melzera.

Vaidišová, která byla před více než šesti lety sedmou hráčkou světa a na okruhu WTA vyhrála šest turnajů, se naposledy objevila na kurtech v březnu 2010 na turnaji v americkém Hammondu. Svět tenisu opouštěla ve dvaceti letech jako 176. hráčka žebříčku.

Za Štěpánka se Vaidišová provdala 17. července 2010 v katedrále sv. Víta na Pražském hradě. Na obřad dorazili i Jaromír Jágr nebo Petr Čech. Manželství tenisového páru skončilo letos po třech letech. "No comment," odvětil stroze Štěpánek na dotaz novinářů po úterním tréninku na daviscupové semifinále s Argentinou, zda nemá o možném návratu někdejší elitní hráčky nějaké informace. "Jestli se dnes dělají zprávy podle jedné fotky, kterou si někdo dá na sociální síť, tak to je hodně zajímavá úroveň," poznamenal Tomáš Berdych.

ras, jis, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..