Rubriky:

Tenis

VIDEO: Tenisový okresní přebor? Pavláska potkal nezvyklý zážitek

29. července 2014 10:02 - Poznaň/Praha

Ve velkém tenisu tohle uvidíte málokdy. I když jeden ze soupeřů prohrává a nedaří se mu, dokončí zápas zpravidla důstojně. I proto, že obrat je možný do poslední možné chvíle. A tu a tam se i povede. Ale tohle video je úplně jiný případ. Devatenáctiletý Adam Pavlásek, o němž některá média vytrvale spekulují, že už znovu randí s Petrou Kvitovou, jen přihlížel, co vyvede dokonale rozložený protivník, kterého hra příkladně nebavila.

Andreas Haider-Maurer z Rakouska ve čtvrtfinále challengeru na poznaňské antuce zažíval takové rozčarování, že to zabalil jako tým, který prohrává v okresním fotbalovém přeboru 0:8. A možná ještě demonstrativněji vyjádřil své rozpoložení...

První set vyhrál 6:3, pak to s ním však šlo z kopce. Druhou sadu ztratil 5:7 a ve třetí neuhrál nic, i když v žebříčku je na počátku druhé stovky pořadí, zatímco Pavlásek až na 232. místě.

Rakušana to nebavilo ani trochu a už se viděl všude jinde než na kurtu. V posledním gamu ukončil veškeré pohybové aktivity, dopouštěl se dvojchyb a cestu ke kanárovi dokončil sabotujícím odpalem spodem. Pavlásek jen zíral. Pak ale vypadl v semifinále, kde prohrál s Belgičanem Davidem Goffinem.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..