Rubriky:

Tenis

Štěpánek jako reportér. Jaký máte pocit z týmu, kapitáne?

8. září 2014 06:23 - PRAHA

Tak už je to zase tady. Daviscupový zápas se blíží a Radek Štěpánek se ocitá ve svém živlu. Zásoba vtipů ještě zdaleka nebyla vyčerpána. Těsně před odletem na semifinále s Francií se tak pětatřicetiletý veterán a bavič týmu chopil hned dvou televizních mikrofonů najednou a přidal se k hloučku novinářů zpovídajících Jaroslava Navrátila.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

„Poslední otázka kapitáne. Jaký máte pocit z týmu a jak mu věříte?" spustil Štěpánek, který si na cestu do Francie navlékl tričko s motivem ze svého nejoblíbenějšího filmu Kmotr. „Nejvíc věřím (tiskovému mluvčímu) Karlovi Tejkalovi, protože je to vynikající hráč, hodně se zlepšil a doufám, že bude oporou," vtipkoval Navrátil. „Tak to vám mockrát děkujeme a můžete se přiřadit ke svému týmu," přikyvoval Štěpánek. „Nashledanou, pane novináři," ukončil hovor za pobaveného přihlížení dalších členů výpravy Navrátil.

Atmosféra uvnitř týmu je tradiční zbraní dvojnásobných vítězů trofeje. „Pokaždé se nesmírně těším. Mám z Davis Cupu kupu zážitků, o které bych jinak přišel," líčil Tomáš Berdych.

„Jsem strašně rád, že mám kluky zase všechny pohromadě," řekl Navrátil, který hned s týmem absolvoval v Paříži první trénink. Na kurtu se objevil i Štěpánek, jenž měl v posledních třech dnech klidovější režim, jelikož si poranil kotník. „Nic vážného to ale není. Nejlepší je, že náš Dream Team je zase pohromadě," vyhlásil daviscupový harcovník.

bum, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..