Rubriky:

Tenis

Argentinští tenisté podle tisku pohořeli v bratislavském kotli

26. září 2005 11:16 - BRATISLAVA

Sen se stal skutečností. Slovenští tenisté se v semifinále Davisova poháru nelekli favorizované Argentiny, která v bratislavském tenisovém kotli prohrála 1:4. Fanoušci pod Tatrami se tak mohou těšit na předčasné Vánoce, protože od 2. do 4. prosince si to Slováci ve finále Davisova poháru doma rozdají s Chorvaty, píše dnešní slovenský tisk.

"Argentina přijela do Bratislavy se čtyřmi hráči z první světové jedenáctky, i tak však v kotli Národního tenisového centra pohořela," připomíná Sme. "Fantastické čtyřtisícové publikum sportovně povzbuzovalo domácí hráče a po vítězném třetím bodě Dominika Hrbatého sportovně ocenilo skandováním 'Argentina, Argentina' také soupeře," dodává deník.

Podle něj Slováci do puntíku splnili strategický plán, když v souboji s Argentinci každý den přidávali postupové body. Na čtyřech vítězných bodech se podílelo kvarteto tenistů, což prý svědčí o síle kolektivu.

"Díky za tenisový zážitek, za bojovnost i výbornou hru. Díky za vítězství a postup. Dobro došli, Hrvatska! Vítej, Chorvatsko! Pro prosincové finále se pokusíme přichystat ještě větší kotel," vzkázal list Šport.

Podle Nového času proměnili svým postupem Dominik Hrbatý, Karol Beck, Michal Mertiňák a Karol Kučera sen na skutečnost a postarali se o tenisové zemětřesení v Bratislavě.

Deník Pravda označil postup Slováků za senzační. Podle Hospodárskych novin na skvělé slovenské hráče argentinské tenisové hvězdy jednoduše nestačily.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..