Rubriky:

Tenis

Auu! Berdych dělovým servisem napálil intimní partie rozhodčího. Vyděsil se i McEnroe

26. ledna 2016 13:18 - Melbourne

Servis nebyl v utkání proti Rogeru Federerovi ve čtvrtfinále Australian Open nejsilnější zbraní Tomáše Berdycha, a doplatil na to nejen on. Jednu z jeho minel po prvním podání ošklivě odnesl i jeden z čárových rozhodčích.

 

Issei Kato, Reuters

Berdych v tie breaku úvodního setu vyslal svůj razantní projektil z prvního podání o pár centimetrů vedle středové čáry, kterou hlídal zmíněný sudí. Téměř dvě stě kilometrů v hodině letící míček měl i mírnou boční rotaci, před níž arbitr nedokázal uhnout. Nešťastníka trefil míček přímo na poklopec.

Nepomohly ani zkřížené ruce před tělem, záludný míček si neomylně našel cestu do citlivých partií. Ochozy Rod Laver Areny to jen zahučelo.

„Ooh!´ vyděsili se jednohlasně i slavní hráči minulosti v roli televizních spolukomentátorů Brad Gilbert a Patrick McEnroe poté, co shlédli opakovaný záznam. „Myslím, že publikum zareagovalo stejně. Podejte tomu muži židli," žádal první z nich.

Rozhodčí chvilku rozdýchával nepříjemný šok, ale už za chvilku se musel znovu koncentrovat na svoji práci. „Mimochodem, dívej, Brade. Ten čárový tam pořád je. Myslím, že si měl dát chvíli pauzu," upozornil McEnroe.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..